fbpx

Wiosenne Sprzątanie Długów

Zapraszamy na dni otwarte: „Wiosenne Sprzątanie Długów”. 

Ponad 3 miliony Polaków ma problemy z terminową spłatą zobowiązań. Pandemia, galopująca inflacja i kryzys gospodarczy doprowadziły do sytuacji, gdzie coraz więcej osób boryka się z problemami finansowymi. Polacy stają się niewypłacalni i borykają się z różnymi wyzwaniami tj. utrata pracy i dochodów, częste telefony od windykacji czy zajęcia komornicze. Wiele osób nie wie jak może poradzić sobie z tymi problemami. Dlatego zorganizowaliśmy dni otwarte na temat: Wiosenne Sprzątanie Długów.

Wydarzenie ma na celu pomóc ludziom uwolnić się od:


➡ długów,
➡ windykacji,
➡ komorników,
➡ egzekucji
➡ licytacji
i zacząć życie na nowo.

📌 Dni otwarte odbędą się w Białymstoku, przy ulicy Cieszyńskiej 3A na 6 piętrze
Termin: 6 marzec – 30 kwiecień 2023 r.

Podczas indywidualnych konsultacji uczestnicy, którzy przyjdą na spotkanie:

✅ Otrzymają analizę ich sytuacji pod kątem prawnym i finansowym,
✅ Dowiedzą się jak uporządkować swoją sytuację finansową,
✅ Otrzymają wstępny plan i strategię działań zmierzających do oddłużenia,
✅ Poznają korzyści i konsekwencje prawne związane z oddłużeniem,
✅ Dostaną indywidualną i dopasowaną do możliwości ofertę współpracy.

Ilość bezpłatnych miejsc ograniczona. O zapisie na konsultację decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacja:
+48 505 906 905
https://fenix.bookero.pl/

Każdy, kto zarezerwuje bezpłatną konsultację pod numerem telefonu 📲 505 906 905, będzie miał okazję spotkać się z przedstawicielami Kancelarii Prawnej FENIX i uzyskać pomoc w rozwiązaniu swoich problemów związanych z zadłużeniami.

Samodzielna rezerwacja:

[bookero_form service=37469]

Kto może, a kto nie może ogłosić upadłości konsumenckiej?

Podpowiadamy, kto może ogłosić upadłość konsumencką, a kto nie. Dzięki tej procedurze sądowej można zrealizować proces oddłużenia i uwolnić się od obciążeń finansowych. Aby jednak złożyć stosowny wniosek o upadłość, trzeba spełnić pewne kryteria. Z artykułu dowiesz się, jakie oraz kto nie może ogłosić upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do lektury! Co to jest upadłość konsumencka?  

Czytaj więcej »

Ile trwa upadłość konsumencka bez majątku?

Podpowiadamy, ile trwa upadłość konsumencka bez majątku. Stanowi ona metodę na definitywne uwolnienie się od niemożliwego do spłaty zadłużenia. Mimo że głównym celem tej procedury jest zaspokojenie roszczeń wierzycieli poprzez sprzedaż majątku osoby zadłużonej, możliwe jest jej przeprowadzenie nawet w sytuacji, gdy dłużnik nie ma cennych aktywów czy źródeł dochodu. Jak zatem wygląda upadłość konsumencka

Czytaj więcej »

Upadłość Getin Noble Bank S.A. – Jak Frankowicze mogą chronić swoje interesy

W obliczu niedawnej upadłości Getin Noble Bank SA, wielu klientów banku, zwanych „Frankowiczami”, może czuć się zaniepokojonych i niepewnych co do swojej sytuacji finansowej. Getin Noble Bank, będący jednym z najbardziej „ufrankowionych” banków na polskim rynku, miał ponad 10 tys. spraw wytoczonych przez kredytobiorców. Ogłoszenie upadłości 20 lipca wprowadza dla konsumentów dodatkowe komplikacje. Obecnie nie

Czytaj więcej »