fbpx
sądy upadłościowe

Wykaz Sądów upadłościowych

Poniżej zamieszczamy wykaz sądów upadłościowych:

  • adresy sądów upadłościowych
  • właściwość miejscowa
  • strony internetowe sądów upadłościowych

Sąd Rejonowy w Białymstoku VIII Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Białystok oraz gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Jasionówka, Jaświły, Juchnowiec Kościelny, Knyszyn, Krypno, Łapy, Michałowo, Mońki, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków i Zabłudów
  • Bielsk Podlaski, Brańsk, Hajnówka i Siemiatycze oraz gminy: Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Czeremcha, Czyże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Grodzisk, Hajnówka, Kleszczele, Mielnik, Milejczyce, Narew, Narewka, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Rudka, Siemiatycze i Wyszki
  • gminy: Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Sokółka, Suchowola i Szudziałowo

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VI Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bielsko-Biała i Szczyrk oraz gminy: Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Wilamowice i Wilkowice
  • Cieszyn, Ustroń i Wisła oraz gminy: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień i Zebrzydowice
  • Żywiec oraz gminy: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły i Węgierska Górka

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XV Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  •  Bydgoszcz oraz gminy: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko i Solec Kujawski
  •  Inowrocław oraz gminy: Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo i Złotniki Kujawskie
  • gminy: Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno i Strzelno
  • gminy: Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki i Sicienko
  • gminy: Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin
  • gminy: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo i Warlubie
  • gminy: Cekcyn, Gostycyn, Kamień Krajeński, Kęsowo, Lubiewo, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Śliwice, Tuchola i Więcbork
  • gminy: Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Rogowo i Żnin

Sąd Rejonowy w Częstochowie VIII Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Częstochowa oraz gminy: Blachownia, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Krzepice, Lipie, Miedźno, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Opatów, Panki, Poczesna, Popów, Przystajń, Rędziny, Starcza i Wręczyca Wielka
  • Lubliniec oraz gminy: Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków i Woźniki
  • Myszków oraz gminy: Dąbrowa Zielona, Irządze, Koniecpol, Koziegłowy, Kroczyce, Lelów, Niegowa, Poraj, Przyrów, Szczekociny, Włodowice i Żarki
  • Poręba i Zawiercie oraz gminy: Łazy, Mierzęcice, Ogrodzieniec, Pilica, Siewierz i Żarnowiec

Sąd Rejonowy w Elblągu V Wydział Gospodarczy – Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Braniewo oraz gminy: Braniewo, Frombork, Godkowo, Lelkowo, Młynary, Pieniężno, Płoskinia i Wilczęta
  • Działdowo oraz gminy: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica i Rybno
  • Elbląg oraz gminy: Elbląg, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Pasłęk, Rychliki i Tolkmicko
  • Iława i Lubawa oraz gminy: Iława, Kisielice, Lubawa, Susz i Zalewo
  • Nowe Miasto Lubawskie oraz gminy: Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik i Nowe Miasto Lubawskie
  • Ostróda oraz gminy: Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg i Ostróda

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • części obszaru miasta Gdańsk ustalonego dla jednostek pomocniczych: Aniołki, Chełm, Jasień, Krakowiec-Górki Zachodnie, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Przeróbka, Rudniki, Siedlce, Stogi, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, miasta Pruszcz Gdański oraz gminy: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie
  • części obszaru miasta Gdańsk ustalonego dla jednostek pomocniczych: Brętowo, Brzeźno, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Osowa, Piecki-Migowo, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, VII Dwór, Strzyża, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
  • Gdynia
  • gminy: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno i Żukowo
  • Kościerzyna oraz gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa
  • Kwidzyn oraz gminy: Dzierzgoń, Gardeja, Kwidzyn, Mikołajki Pomorskie, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki, Stary Dzierzgoń, Stary Targ i Sztum
  • Krynica Morska i Malbork oraz gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Ostaszewo, Stare Pole, Stegna i Sztutowo
  • Sopot
  • Skórcz i Starogard Gdański oraz gminy: Bobowo, Czarna Woda, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański i Zblewo
  • Tczew oraz gminy: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy i Tczew
  • Hel, Puck, Reda, Rumia i Wejherowo oraz gminy: Choczewo, Gniewino, Jastarnia, Kosakowo, Krokowa, Linia, Luzino, Łęczyce, Puck, Szemud, Wejherowo i Władysławowo
  • gminy: Borzytuchom, Bytów, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice i Tuchomie
  • Chojnice oraz gminy: Brusy, Chojnice i Czersk
  • Człuchów oraz gminy: Czarne, Człuchów, Debrzno, Konarzyny, Przechlewo i Rzeczenica
  • Lębork i Łeba oraz gminy: Cewice, Czarna Dąbrówka, Nowa Wieś Lęborska, Potęgowo i Wicko
  • gminy: Kępice, Koczała, Miastko i Trzebielino
  • Słupsk i Ustka oraz gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Słupsk, Smołdzino i Ustka

Sąd Rejonowy w Gliwicach VII Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Gliwice, Knurów i Pyskowice oraz gminy: Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek i Wielowieś
  • Jastrzębie-Zdrój i gminy Pawłowice
  • Racibórz oraz gminy: Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik
  • Ruda Śląska
  • Rybnik oraz gminy: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski i Świerklany
  • Kalety, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Radzionków i Tarnowskie Góry oraz gminy: Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg i Zbrosławice
  • Pszów, Radlin, Rydułtowy i Wodzisław Śląski oraz gminy: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice i Mszana
  • Zabrze
  • Żory

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  •  Gorzów Wielkopolski oraz gminy: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok i Witnica
  • gminy: Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna i Trzciel
  • Kostrzyn nad Odrą oraz gminy: Górzyca, Rzepin i Słubice
  • gminy: Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie i Zwierzyn
  • gminy: Krzeszyce, Lubniewice, Ośno Lubuskie, Słońsk, Sulęcin i Torzym

Sąd Rejonowy w Jeleniej-Górze V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bolesławiec oraz gminy: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica i Warta Bolesławiecka
  • Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice i Szklarska Poręba oraz gminy: Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn i Stara Kamienica
  • Kamienna Góra oraz gminy: Bolków, Kamienna Góra, Lubawka i Marciszów
  • Lubań oraz gminy: Leśna, Lubań, Olszyna, Platerówka i Siekierczyn
  • Świeradów-Zdrój oraz gminy: Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk i Wleń
  • Zawidów i Zgorzelec oraz gminy: Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec i Zgorzelec

Sąd Rejonowy w Kaliszu V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin i Żerków
  • Kalisz oraz gminy: Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki i Żelazków
  • gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica
  • Sulmierzyce oraz gminy: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew i Zduny
  • Ostrów Wielkopolski oraz gminy: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice i Sośnie
  • gminy: Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat i Ostrzeszów
  • gminy: Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów i Pleszew

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach X Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Będzin, Czeladź i Wojkowice oraz gminy Bobrowniki i Psary
  • Bytom
  • Chorzów i Świętochłowice
  • Dąbrowa Górnicza i Sławków
  • Jaworzno
  • części miasta Katowice-Wschód obejmującej obszar w granicach przebiegających od zbiegu ulicy Tadeusza Kościuszki i granic administracyjnych miasta Mikołów, a następnie wzdłuż granic administracyjnych miast: Mikołów, Tychy, Lędziny, Mysłowice, Sosnowiec, Czeladź i Siemianowice Śląskie do zbiegu z aleją Wojciecha Korfantego, dalej aleją Wojciecha Korfantego do Rynku miasta Katowice, wzdłuż ulicy Jana włącznie, i następnie ulicą Tadeusza Kościuszki włącznie do granic administracyjnych miasta Mikołów
  • części miasta Katowice-Zachód obejmującej obszar w granicach przebiegających od zbiegu ulicy Tadeusza Kościuszki i granic administracyjnych miasta Mikołów, a następnie wzdłuż granic administracyjnych miast: Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów i Siemianowice Śląskie do zbiegu granic administracyjnych miasta Siemianowice Śląskie z aleją Wojciecha Korfantego, dalej aleją Wojciecha Korfantego do Rynku miasta Katowice włącznie, wzdłuż ulicy Jana do ulicy Tadeusza Kościuszki, a następnie wzdłuż ulicy Tadeusza Kościuszki do granic administracyjnych miasta Mikołów
  • Łaziska Górne, Mikołów i Orzesze oraz gminy Ornontowice i Wyry
  •  Imielin i Mysłowice oraz gminy Chełm Śląski
  •  gminy: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Pszczyna i Suszec
  • Siemianowice Śląskie
  • Bieruń, Lędziny i Tychy oraz gminy Bojszowy i Kobiór

Sąd Rejonowy w Kielcach V Wydział Gospodarczy – Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Bejsce, Busko-Zdrój, Chmielnik, Czarnocin, Gnojno, Kazimierza Wielka, Nowy Korczyn, Opatowiec, Pacanów, Pierzchnica, Skalbmierz, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy i Wiślica
  • gminy: Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków i Wodzisław
  • Kielce oraz gminy: Bieliny, Chęciny, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk
  • gminy: Fałków, Gowarczów, Końskie, Mniów, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Smyków i Stąporków
  • gminy: Baćkowice, Ćmielów, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów i Wojciechowice
  • Ostrowiec Świętokrzyski oraz gminy: Bałtów, Bodzechów, Kunów, Łagów, Nowa Słupia i Waśniów
  • gminy: Działoszyce, Kije, Michałów, Pińczów i Złota
  • Sandomierz oraz gminy: Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce i Zawichost
  • Skarżysko-Kamienna oraz gminy: Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne i Suchedniów
  •  Starachowice oraz gminy: Bodzentyn, Brody, Mirzec, Pawłów i Wąchock
  • gminy: Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów i Szydłów
  • gminy: Kluczewsko, Krasocin, Łopuszno, Moskorzew, Radków, Secemin, Słupia Konecka i Włoszczowa

Sąd Rejonowy w Koszalinie VII Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Białogard i Świdwin oraz gminy: Białogard, Brzeżno, Karlino, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Sławoborze, Świdwin i Tychowo
  • gminy: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Wierzchowo i Złocieniec
  • Kołobrzeg oraz gminy: Dygowo, Gościno, Kołobrzeg, Rymań, Siemyśl i Ustronie Morskie
  • Darłowo i Koszalin oraz gminy: Będzino, Biesiekierz, Darłowo, Malechowo, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno
  •  Sławno oraz gminy Postomino i Sławno
  • Szczecinek oraz gminy: Barwice, Biały Bór, Bobolice, Borne Sulinowo, Grzmiąca i Szczecinek
  • Wałcz oraz gminy: Człopa, Mirosławiec, Tuczno i Wałcz

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia VIII Wydział Gospodarczy dla Spraw Upadłościowo-Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia
  • Krakowie – dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Krowodrza oraz gminy: Czernichów, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki
  • Krakowie – dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Nowa Huta oraz gminy: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko, Pałecznica, Proszowice i Radziemice
  • Krakowie – dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Podgórze
  • Krakowie – dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Śródmieście oraz gminy: Iwanowice, Michałowice, Skała i Sułoszowa
  • gminy: Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Racławice, Słaboszów i Słomniki
  • gminy: Dobczyce, Gdów, Lubień, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia i Wiśniowa
  • Bukowno oraz gminy: Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż i Wolbrom
  • Oświęcim oraz gminy: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów i Zator
  • Jordanów i Sucha Beskidzka oraz gminy: Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja i Zembrzyce
  •  gminy: Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wadowice i Wieprz
  • gminy: Biskupice, Kłaj, Mogilany, Niepołomice, Skawina, Świątniki Górne i Wieliczka

Sąd Rejonowy w Legnicy V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Głogów oraz gminy: Gaworzyce, Głogów, Góra, Grębocice, Jemielno, Jerzmanowa, Kotła, Niechlów, Pęcław, Przemków, Radwanice, Wąsosz i Żukowice
  • Jawor oraz gminy: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Udanin i Wądroże Wielkie
  • Legnica oraz gminy: Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice i Ruja
  • Lubin oraz gminy: Chocianów, Lubin, Polkowice, Rudna i Ścinawa
  • Chojnów, Wojcieszów i Złotoryja oraz gminy: Chojnów, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno i Złotoryja

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku IX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Biała Podlaska i Terespol oraz gminy: Biała Podlaska, Jabłoń, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Piszczac, Podedwórze, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice i Zalesie
  • Chełm oraz gminy: Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica i Żmudź
  • Kraśnik oraz gminy: Annopol, Borzechów, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Niedrzwica Duża, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz i Zakrzówek
  • Lubartów oraz gminy: Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Ostrów Lubelski, Serniki i Uścimów
  • części miasta Lublin w granicach przebiegających od granicy miasta Lublin i gminy Wólka, na wschód od rzeki Bystrzycy, do al. Unii Lubelskiej oraz do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na północ od ul. Fabrycznej i ul. Droga Męczenników Majdanka do granicy miasta Lublin z gminą Głusk, dla miasta Świdnik oraz gminy: Bychawa, Głusk, Jabłonna, Krzczonów, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Milejów, Niemce, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Spiczyn, Strzyżewice, Trawniki, Wólka i Wysokie
  • części miasta Lublin poza obszarem w granicach przebiegających od granicy miasta Lublin i gminy Wólka, na wschód od rzeki Bystrzycy, do al. Unii Lubelskiej oraz do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na północ od ul. Fabrycznej i ul. Droga Męczenników Majdanka do granicy miasta Lublin z gminą Głusk oraz dla gminy Jastków i Konopnica
  • Łuków i Stoczek Łukowski oraz gminy: Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków i Wola Mysłowska
  • gminy: Bełżyce, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków i Wojciechów
  • Puławy oraz gminy: Baranów, Garbów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica i Żyrzyn
  • Międzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski oraz gminy: Borki, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Drelów, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Parczew, Radzyń Podlaski, Siemień, Ulan-Majorat i Wohyń
  •  Dęblin oraz gminy: Kłoczew, Nowodwór, Ryki, Stężyca i Ułęż
  • Włodawa oraz gminy: Cyców, Hanna, Hańsk, Sosnowica, Stary Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska i Wyryki

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Brzeziny oraz gminy: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Koluszki, Lipce Reymontowskie, Rogów i Słupia
  • Kutno oraz gminy: Bedlno, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Oporów, Strzelce i Żychlin
  • Łęczyca oraz gminy: Daszyna, Dąbrowice, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Krośniewice, Łęczyca, Nowe Ostrowy, Piątek, Świnice Warckie i Witonia
  • Łodzi – dla części miasta Łódź w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic: Bałuty, Polesie i Śródmieście
  • Łodzi – dla części miasta Łódź w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Górna i Widzew oraz gminy: Andrespol, Brójce i Nowosolna
  • Łowicz oraz gminy: Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów i Zduny
  • Konstantynów Łódzki i Pabianice oraz gminy: Dłutów, Ksawerów, Pabianice i Rzgów
  • Rawa Mazowiecka oraz gminy: Biała Rawska, Cielądz, Głuchów, Kowiesy, Rawa Mazowiecka, Regnów i Sadkowice
  • Skierniewice oraz gminy: Bolimów, Godzianów, Maków, Nowy Kawęczyn i Skierniewice
  • Głowno, Ozorków i Zgierz oraz gminy: Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków, Parzęczew, Stryków i Zgierz
  • gminy: Buczek, Dalików, Dobroń, Lutomiersk, Łask, Pęczniew, Poddębice, Sędziejowice, Uniejów, Wartkowice, Widawa, Wodzierady i Zadzim
  • Sieradz oraz gminy: Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew i Złoczew
  •  gminy: Biała, Bolesławiec, Czarnożyły, Czastary, Działoszyn, Galewice, Kiełczygłów, Konopnica, Lututów, Łubnice, Mokrsko, Nowa Brzeźnica, Osjaków, Ostrówek, Pajęczno, Pątnów, Rząśnia, Siemkowice, Skomlin, Sokolniki, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce, Wieluń, Wieruszów i Wierzchlas
  • Zduńska Wola oraz gminy: Szadek, Zapolice i Zduńska Wola

Sąd Rejonowy w Olsztynie V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bartoszyce i Górowo Iławeckie oraz gminy: Bartoszyce, Górowo Iławeckie i Sępopol
  • gminy: Biskupiec, Bisztynek, Jeziorany i Kolno
  • Giżycko oraz gminy: Budry, Giżycko, Kruklanki, Miłki, Pozezdrze, Ryn, Węgorzewo i Wydminy
  • Kętrzyn oraz gminy: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo
  • Lidzbark Warmiński oraz gminy: Kiwity, Lidzbark Warmiński, Lubomino i Orneta
  • Mrągowo oraz gminy: Mikołajki, Mrągowo, Piecki i Sorkwity
  • gminy: Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo i Nidzica
  • Olsztyn oraz gminy: Barczewo, Dobre Miasto, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Olsztynek, Purda, Stawiguda i Świątki
  • gminy: Biała Piska, Orzysz, Pisz i Ruciane-Nida
  • Szczytno oraz gminy: Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Szczytno, Świętajno i Wielbark

Sąd Rejonowy w Opolu V Wydział Gospodarczy – Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Brzeg oraz gminy: Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Popielów i Skarbimierz
  • gminy: Baborów, Branice, Głubczyce i Kietrz
  • Kędzierzyn-Koźle oraz gminy: Bierawa, Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś i Zdzieszowice
  • gminy: Byczyna, Domaszowice, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Murów, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków i Wołczyn
  • gminy: Grodków, Kamiennik, Korfantów, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice i Skoroszyce
  • gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki i Zębowice
  • Opole oraz gminy: Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Niemodlin, Ozimek, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice i Turawa
  • gminy: Biała, Głogówek, Głuchołazy, Lubrza i Prudnik
  • gminy: Gogolin, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Krapkowice, Leśnica, Strzelce Opolskie, Strzeleczki, Ujazd, Walce i Zawadzkie

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim – Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bełchatów oraz gminy: Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców i Zelów
  • gminy: Aleksandrów, Białaczów, Drzewica, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów
  • Piotrków Trybunalski oraz gminy: Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Tuszyn, Wola Krzysztoporska i Wolbórz
  • Radomsko oraz gminy: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Wielgomłyny i Żytno
  • Tomaszów Mazowiecki oraz gminy: Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd i Żelechlinek

Sąd Rejonowy w Płocku V Wydział Gospodarczy – Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Ciechanów oraz gminy: Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin i Sońsk
  • Gostynin oraz gminy: Gąbin, Gostynin, Łąck, Nowy Duninów, Pacyna, Sanniki, Słubice i Szczawin Kościelny
  • Mława oraz gminy: Bieżuń, Dzierzgowo, Kuczbork-Osada, Lipowiec Kościelny, Lubowidz, Lutocin, Radzanów, Siemiątkowo, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo i Żuromin
  • Płock oraz gminy: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Mała Wieś, Radzanowo, Słupno, Stara Biała, Staroźreby i Wyszogród
  • Płońsk i Raciąż oraz gminy: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin i Załuski
  • Sierpc oraz gminy: Drobin, Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo i Zawidz
  • Sochaczew oraz gminy: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew i Teresin
  • Żyrardów oraz gminy: Baranów, Jaktorów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki i Żabia Wola

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu XI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Chodzież oraz gminy: Białośliwie, Chodzież, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szamocin, Ujście, Wyrzysk i Wysoka
  • Gniezno oraz gminy: Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Pobiedziska i Trzemeszno
  • gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Krzemieniewo, Pępowo, Piaski, Pogorzela i Poniec
  • gminy: Buk, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice, Stęszew i Wielichowo
  • Kościan oraz gminy: Czempiń, Kościan, Krzywiń i Śmigiel
  • Leszno oraz gminy: Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo i Włoszakowice
  • gminy: Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica i Zbąszyń
  • gminy: Oborniki, Rogoźno i Ryczywół
  • Piła oraz gminy Szydłowo
  • Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Grunwald i Jeżyce oraz gminy: Dopiewo, Komorniki i Tarnowo Podgórne
  • Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Nowe Miasto i Wilda, miast Luboń i Puszczykowo oraz gminy Czerwonak i Swarzędz
  • Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Stare Miasto oraz gminy Murowana Goślina i Suchy Las
  • gminy: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław i Rawicz
  • Obrzycko oraz gminy: Chrzypsko Wielkie, Duszniki, Kaźmierz, Kwilcz, Międzychód, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Rokietnica, Sieraków, Szamotuły i Wronki
  • gminy: Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Mosina i Śrem
  • gminy: Dominowo, Kleszczewo, Kórnik, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Środa Wielkopolska i Zaniemyśl
  • Czarnków oraz gminy: Czarnków, Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Połajewo, Trzcianka i Wieleń
  • Wągrowiec oraz gminy: Budzyń, Damasławek, Gołańcz, Margonin, Mieścisko, Skoki, Wapno i Wągrowiec
  • gminy: Przemęt, Siedlec i Wolsztyn
  • gminy: Kołaczkowo, Kostrzyn, Miłosław, Nekla i Września
  • Złotów oraz gminy: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo i Złotów
  • Koło oraz gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno i Wierzbinek
  • Konin oraz gminy: Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Stare Miasto, Ślesin i Wilczyn
  • Słupca oraz gminy: Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Pyzdry, Słupca, Strzałkowo, Witkowo i Zagórów
  • Turek oraz gminy: Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek i Władysławów

Sąd Rejonowy w Radomiu V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Belsk Duży, Białobrzegi, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Tarczyn, Warka i Wyśmierzyce
  • Pionki oraz gminy: Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Kozienice, Magnuszew, Pionki i Sieciechów
  •  gminy: Chotcza, Ciepielów, Iłża, Lipsko, Rzeczniów, Sienno i Solec nad Wisłą
  • gminy: Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Przysucha, Rusinów, Wieniawa i Wolanów
  • Radom oraz gminy: Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew i Zakrzew
  • gminy: Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko, Szydłowiec i Wierzbica
  • gminy: Gózd, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów i Zwoleń

Sąd Rejonowy w Rzeszowie V Wydział Gospodarczy – Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec
  • Jasło oraz gminy: Brzyska, Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn i Tarnowiec
  • Krosno oraz gminy: Chorkówka, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Rymanów i Wojaszówka
  • gminy: Baligród, Cisna, Czarna, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina i Ustrzyki Dolne
  • Sanok oraz gminy: Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok, Tyrawa Wołoska, Zagórz i Zarszyn
  • Jarosław i Radymno oraz gminy: Chłopice, Jarosław, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica
  • Lubaczów oraz gminy: Cieszanów, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików i Wielkie Oczy
  • Przemyśl oraz gminy: Bircza, Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka, Orły, Przemyśl, Stubno i Żurawica
  • Przeworsk oraz gminy: Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Przeworsk, Sieniawa, Tryńcza i Zarzecze
  • Dębica oraz gminy: Brzostek, Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno i Żyraków
  • Leżajsk oraz gminy: Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Leżajsk i Nowa Sarzyna
  • Łańcut oraz gminy: Białobrzegi, Czarna, Łańcut, Markowa, Rakszawa i Żołynia
  • gminy: Iwierzyce, Ostrów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski i Wielopole Skrzyńskie
  • Dynów i Rzeszów oraz gminy: Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Dynów, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko i Tyczyn
  • gminy: Czudec, Frysztak, Niebylec, Strzyżów i Wiśniowa
  • gminy: Cmolas, Dzikowiec, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Niwiska i Raniżów
  • Mielec oraz gminy: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy i Wadowice Górne
  • gminy: Bojanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów
  • Stalowa Wola oraz gminy: Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików i Zaleszany
  • Tarnobrzeg oraz gminy: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba i Padew Narodowa

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie XII Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • gminy: Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce i Recz
  • gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów i Stepnica
  • gminy: Brojce, Gryfice, Karnice, Płoty, Rewal i Trzebiatów
  • gminy: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko-Zdrój i Widuchowa
  • gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Świerzno i Wolin
  • gminy: Dobra, Łobez, Radowo Małe, Resko i Węgorzyno
  • gminy: Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz i Nowogródek Pomorski
  • Stargard oraz gminy: Bielice, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Kozielice, Lipiany, Marianowo, Przelewice, Pyrzyce, Stara Dąbrowa, Stargard, Suchań i Warnice
  • Szczecin
  • Świnoujście oraz gminę Międzyzdroje
  • gminy: Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VI Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bielawa, Dzierżoniów i Piława Górna oraz gminy: Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza i Pieszyce
  • Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda i Polanica-Zdrój oraz gminy: Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Radków, Stronie Śląskie i Szczytna
  • Świdnica i Świebodzice oraz gminy: Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica i Żarów
  • Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój i Wałbrzych oraz gminy: Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice i Walim
  • gminy: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok

Sąd Rejonowy w Tarnowie V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Bochnia oraz gminy: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana i Żegocina
  • gminy: Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa i Zakliczyn
  • gminy: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin, Wietrzychowice i Żabno
  • Tarnów oraz gminy: Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice i Wojnicz

Sąd Rejonowy w Toruniu V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Brodnica oraz gminy: Bartniczka, Bobrowo, Brodnica, Brzozie, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno
  •  Chełmno oraz gminy: Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno i Unisław
  •  Golub-Dobrzyń oraz gminy: Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Radomin i Zbójno
  • Grudziądz oraz gminy: Grudziądz, Gruta, Łasin, Rogóźno i Świecie nad Osą
  •  Chełmża i Toruń oraz gminy: Chełmża, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka i Zławieś Wielka
  • Wąbrzeźno oraz gminy: Dębowa Łąka, Książki, Płużnica, Radzyń Chełmiński i Ryńsk
  • Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek i Nieszawa oraz gminy: Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec i Zakrzewo
  • Lipno oraz gminy: Bobrowniki, Chrostkowo, Czernikowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo i Wielgie
  • Radziejów oraz gminy: Bytoń, Dobre, Izbica Kujawska, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów i Topólka
  • Rypin oraz gminy: Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno i Wąpielsk
  • Kowal i Włocławek oraz gminy: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec i Włocławek

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie XVIII i XIX Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy: Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Kampinos i Leszno
  • gminy: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno i Prażmów
  • Piastów i Pruszków oraz gminy: Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Raszyn i Stare Babice
  • Warszawę
  •  Legionowo oraz gminy: Jabłonna, Nieporęt, Serock i Wieliszew
  • Nowy Dwór Mazowiecki oraz gminy: Czosnów, Leoncin, Pomiechówek i Zakroczym
  •  Józefów i Otwock oraz gminy: Celestynów, Karczew, Kołbiel i Wiązowna
  • Kobyłka, Marki, Ząbki i Zielonka oraz gminy: Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz i Wołomin

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy d/s Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Wrocław
  • gminy: Cieszków, Krośnice i Milicz
  • Oleśnica oraz gminy: Bierutów, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców i Twardogóra
  • Oława oraz gminy: Czernica, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława i Siechnice
  • gminy: Borów, Jordanów Śląski, Kondratowice, Przeworno, Strzelin i Wiązów
  • gminy: Kąty Wrocławskie, Kostomłoty, Malczyce, Mietków, Miękinia i Środa Śląska
  • gminy: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia i Żmigród
  • gminy: Brzeg Dolny, Wińsko i Wołów
  • gminy: Kobierzyce, Sobótka i Żórawina

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze V Wydział Gospodarczy

Sąd prowadzi sprawy dla dłużników zamieszkujących:

  • Gubin oraz gminy: Bobrowice, Bytnica, Cybinka, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo
  • Nowa Sól oraz gminy: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń i Siedlisko
  • gminy: Babimost, Bojadła, Kargowa, Lubrza, Łagów, Skąpe, Sulechów, Szczaniec, Świebodzin, Trzebiechów i Zbąszynek
  • gminy: Sława, Szlichtyngowa i Wschowa
  • Zielona Góra oraz gminy: Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański, Świdnica i Zabór
  • Gozdnica i Żagań oraz gminy: Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki i Żagań
  • Łęknica i Żary oraz gminy: Brody, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice i Żary

arczy, ul. Mickiewicza 103; 15-950 Białystok; www.bialystok.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w Bielsku Podlaskim, Sokółce, Grajewie, Łomży, Wysokiem Mazowieckiem, Zambrowie, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Pułtusku, Wyszkowie, Augustowie, Ełku, Olecku i Suwałkach

2) Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej

VI Wydział Gospodarczy, ul. Bogusławskiego 24; 43-300 Bielsko Biała; www.bielsko-biala.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w Cieszynie i Żywcu

3) Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

XV Wydział Gospodarczy, ul. Grudziądzka 45; 85-130 Bydgoszcz, www.bydgoszcz.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Inowrocławiu, Mogilnie, Nakle nad Notecią, Szubinie, Świeciu, Tucholi i Żninie

4) Sąd Rejonowy w Częstochowie

VIII Wydział Gospodarczy, ul. Żwirki i Wigury 9/11; 42-217 Częstochowa, www.czestochowa.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Lublińcu, Myszkowie i Zawierciu

5) Sąd Rejonowy w Elblągu

V Wydział Gospodarczy, ul. Płk. Dąbka 8-12; 82-300 Elbląg www.elblag.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Braniewie, Działdowie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Ostródzie

6) Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

VI Wydział Gospodarczy, ul. Piekarnicza 10; 80-126 Gdańsk, www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: Gdańsk-Południe w Gdańsku, w Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Sopocie, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Wejherowie, Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Lęborku, Miastku i Słupsku

7) Sąd Rejonowy w Gliwicach

XII Wydział Gospodarczy, ul. Powstańców Warszawy 23; 44-101 Gliwice, www.gliwice.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Jastrzębiu-Zdroju, Raciborzu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Tarnowskich Górach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach

8) Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

V Wydział Gospodarczy, ul. Chopina 52 bl. 10; 66-400 Gorzów Wielkopolski, www.gorzow-wlkp.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Międzyrzeczu, Słubicach, Strzelcach Krajeńskich i Sulęcinie

9) Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

V Wydział Gospodarczy, ul. Bankowa 18; 58-500 Jelenia Góra; www.jelenia-gora.so.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Bolesławcu, Kamiennej Górze, Lubaniu, Lwówku Śląskim i Zgorzelcu

10) Sąd Rejonowy w Kaliszu

V Wydział Gospodarczy, ul. Adama Asnyka 56a, 62-800 Kalisz; www.kalisz.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Jarocinie, Kępnie, Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim, Ostrzeszowie i Pleszewie

11) Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

X Wydział Gospodarczy, ul. Lompy 14; 40-040 Katowice, www.katowice-wschod.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: Katowice-Zachód w Katowicach, w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Mikołowie, Mysłowicach, Pszczynie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i Tychach

12) Sąd Rejonowy w Kielcach

V Wydział Gospodarczy, ul. Warszawska 44; 25-312 Kielce, www.kielce.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Busku-Zdroju, Jędrzejowie, Końskich, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Pińczowie, Sandomierzu, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach, Staszowie i we Włoszczowie

13) Sąd Rejonowy w Koszalinie

VIII Wydział Gospodarczy, ul. Władysława Andersa 34; 75-950 Koszalin; www.koszalin.so.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Sławnie, Szczecinku i Wałczu

14) Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

VIII Wydział Gospodarczy, ul. Przy Rondzie 7; 31-547 Kraków, www.krakow-sr.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: w Chrzanowie, dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, dla Krakowa-Podgórza w Krakowie, w Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach, Wieliczce, Gorlicach, Limanowej, Nowym Sączu, Nowym Targu, Zakopanem, Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Tarnowie

15) Sąd Rejonowy w Legnicy

V Wydział Gospodarczy, ul. Złotoryjska 19; 59-220 Legnica; www.legnica.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Głogowie, Jaworze, Lubinie i Złotoryi

16) Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie

IX Wydział Gospodarczy, ul. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego 18; 21-040 Świdnik z siedzibą w Świdniku, www.lublin-wschod.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: Lublin-Zachód w Lublinie, w Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Lubartowie, Łukowie, Opolu Lubelskim, Puławach, Radzyniu Podlaskim, Rykach, we Włodawie, w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Biłgoraju, Hrubieszowie, Janowie Lubelskim, Krasnymstawie, Tomaszowie Lubelskim i Zamościu

17) Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

XIV Wydział Gospodarczy, Al. Kościuszki 107/109; 90-928 Łódź, www.lodz.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: dla Łodzi-Widzewa w Łodzi, w Brzezinach, Kutnie, Łęczycy, Łowiczu, Pabianicach, Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach, Zgierzu, Łasku, Sieradzu, Wieluniu i Zduńskiej Woli

18) Sąd Rejonowy w Olsztynie

V Wydział Gospodarczy, ul. Artyleryjska 3c; 10-165 Olsztyn, www.olsztyn.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Bartoszycach, Biskupcu, Giżycku, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Mrągowie, Nidzicy, Piszu i Szczytnie

19) Sąd Rejonowy w Opolu

V Wydział Gospodarczy, ul. Ozimska 60 a;45-368 Opole; www.opole.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Brzegu, Głubczycach, Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Nysie, Oleśnie, Prudniku i Strzelcach Opolskich

20) Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

V Wydział Gospodarczy, ul. Słowackiego 5; 97-300 Piotrków Trybunalski; www.piotrkow-tryb.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Bełchatowie, Opocznie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim;

21) Sąd Rejonowy w Płocku

V Wydział Gospodarczy, al. Kilińskiego 10b, 09-404 Płock ; www.plock.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Ciechanowie, Gostyninie, Mławie, Płońsku, Sierpcu, Sochaczewie i Żyrardowie

22) Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

XI Wydział Gospodarczy, ul. Młyńska 1a, 61-729 Poznań; www.poznan-staremiasto.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: w Kole, Koninie, Słupcy, Turku, Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, w Chodzieży, Gnieźnie, Gostyniu, Grodzisku Wielkopolskim, Kościanie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Obornikach, Pile, Rawiczu, Szamotułach, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Trzciance, Wągrowcu, Wolsztynie, we Wrześni i w Złotowie

23) Sąd Rejonowy w Radomiu

V Wydział Gospodarczy, ul. A. Struga 63; 26-600 Radom; www.radom.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze, Szydłowcu i Zwoleniu

24) Sąd Rejonowy w Rzeszowie

V Wydział Gospodarczy, ul. Kustronia 4;Rzeszów, www.rzeszow.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Brzozowie, Jaśle, Krośnie, Lesku, Sanoku, Jarosławiu, Lubaczowie, Przemyślu, Przeworsku, Dębicy, Leżajsku, Łańcucie, Ropczycach, Strzyżowie, Kolbuszowej, Mielcu, Nisku, Stalowej Woli i Tarnobrzegu

25) Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

XII Wydział Gospodarczy, ul. Narutowicza 19; 70-952 Szczecin, www.szczecin-centrum.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Choszcznie, Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kamieniu Pomorskim, Łobzie, Myśliborzu, Stargardzie, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie i w Świnoujściu

26) Sąd Rejonowy w Toruniu

V Wydział Gospodarczy, ul. Mickiewicza 10/16; 87-100 Toruń, www.bip.torun.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Brodnicy, Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Wąbrzeźnie, Aleksandrowie Kujawskim, Lipnie, Radziejowie, Rypinie i we Włocławku

27) Sąd Rejonowy w Wałbrzychu

VI Wydział Gospodarczy, ul. Słowackiego 10,11; 58-300 Wałbrzych; www.walbrzych.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy i Ząbkowicach Śląskich

28) Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

X Wydział Gospodarczy, ul. Czerniakowska 100A; 00-454 Warszawa, www.warszawa.so.gov.pl/x-wydzial-gospodarczy-ds-upadlosciowych-i-naprawczych.html

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: w Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie, Pruszkowie, dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, dla Warszawy-Woli w Warszawie, dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie, w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Otwocku, dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie, dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie i w Wołominie

29) Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

VIII Wydział Gospodarczy, ul. Poznańska 16; 53-630 Wrocław, www.wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych: w Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy, Wołowie, dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu i dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

30) Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

V Wydział Gospodarczy, PL. Słowiański 12; 65-069 Zielona Góra, www.zielona-gora.sr.gov.pl

sprawy upadłościowe z obszaru właściwości sądów rejonowych w: w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, Świebodzinie, we Wschowie, w Żaganiu i Żarach

Właściwość miejscową poszczególnych sądów upadłościowych reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie przekazania niektórym sądom okręgowym i sądom rejonowym rozpoznawania spraw gospodarczych z obszarów właściwości innych sądów okręgowych i sądów rejonowych z dnia 7 października 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1397) z późn. zm. (do pobrania TUTAJ).

Sądy upadłościowe w poszczególnych województwach:

DOLNOŚLĄSKIE

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

Sąd Rejonowy w Legnicy

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej

KUJAWSKO-POMORSKIE

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

Sąd Rejonowy w Toruniu

LUBELSKIE

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie

LUBUSKIE

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

ŁÓDZKIE

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

MAŁOPOLSKIE

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia

MAZOWIECKIE

Sąd Rejonowy w Płocku

Sąd Rejonowy w Radomiu

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

OPOLSKIE

Sąd Rejonowy w Opolu

PODKARPACKIE

Sąd Rejonowy w Rzeszowie

PODLASKIE

Sąd Rejonowy w Białymstoku

POMORSKIE

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ

ŚLĄSKIE

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej

Sąd Rejonowy w Częstochowie

Sąd Rejonowy w Gliwicach

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Sąd Rejonowy w Kielcach

WARMIŃSKI-MAZURSKIE

Sąd Rejonowy w Elblągu

Sąd Rejonowy w Olsztynie

WIELKOPOLSKIE

Sąd Rejonowy w Kaliszu

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto

ZACHODNIOPOMORSKIE

Sąd Rejonowy w Koszalinie

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum

ul. Cieszyńska 3A lok. 608, 6 piętro
15-371 Białystok

ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa

505 906 905
kontakt@kancelariafenix.pl

Podziel się tym artykułem. Możesz go udostępnić klikając poniżej: