fbpx
kancelaria fenix współpraca upadłość konsumencka

Współpraca z naszą kancelarią

Jak rozpocząć?

Wszystko zaczyna się od Twojego zgłoszenia, czy to poprzez nasz
formularz kontaktowy,
-wiadomość na profilu na facebooku,
-czy też telefon pod numer 505 906 905.

Co dalej?

Nasz konsultant przeprowadza z Tobą krótką rozmowę w celu ustalenia sytuacji prawnej i finansowej. Po pozytywnej weryfikacji zaprasza Cię na bezpłatną konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

Konsultacja

Na konsultacji nasz specjalista do spraw upadłości konsumenckiej przeprowadza z Tobą krótki wywiad dotyczący wysokości Twojego zadłużenia, ilości wierzycieli, przyczyn niewypłacalności i historii zaciągania zobowiązań.

Weryfikacja

Po odbytym spotkaniu zespół naszych prawników dogłębnie analizuje Twój przypadek. Chcemy mieć pewność, że będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i finalnie doprowadzić do Twojego oddłużenia.

Pozytywne rozpatrzenie sytuacji

Jeśli stwierdzimy, że jesteśmy w stanie Ci pomóc, nasz specjalista do spraw upadłości dzwoni do Ciebie z dobrą wiadomością i informuje, że możemy zająć się Twoją sprawą.

Podpisanie umowy

Zazwyczaj kolejne spotkanie polega na podpisaniu umowy, dostarczeniu dokumentów i dalszych ustaleniach dotyczących sprawy.

Rozpoczęcie prac nad wnioskiem

W dalszej kolejności następuje powierzenie napisania Twojego wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej naszemu wykwalifikowanemu specjaliście. Kontaktuje się on z Tobą w celu przeprowadzenia bardziej szczegółowej rozmowy, która ma pomóc w napisaniu odpowiedniego uzasadnienia do wniosku. To od Ciebie zależy, w jakiej formie będziecie prowadzić konwersacje. Telefonicznie, mailowo, czy też twarzą w twarz.

Wysłanie wniosku do sądu

Po zakończeniu pracy nad wnioskiem i skompletowaniu załączników, wniosek wysyłany jest do sądu. Czas oczekiwania na jego rozpatrzenie zależy od miasta, w którym dany sąd się znajduje, ilości wniosków, które rocznie dany sąd ma do rozpatrzenia. Zwykle oscyluje to w okolicach 3-6 miesięcy.

Złożenie wniosku do sądu nie musi oznaczać końca naszej współpracy

Możesz liczyć na naszą pomoc merytoryczną w każdym stadium postępowania. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną, począwszy od korespondencji z wierzycielami, komornikami, instytucjami finansowymi, poprzez reprezentacje procesową na rozprawie, na kontakcie z syndykiem kończąc.

Więcej informacji o upadłości konsumenckiej na stronie www.kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/

ul. Cieszyńska 3A lok. 608, 6 piętro
15-371 Białystok

ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa

505 906 905
kontakt@kancelariafenix.pl

Podziel się tym artykułem. Możesz go udostępnić klikając poniżej: